Waar zouden we zijn zonder…
August 30th, 2010 @ 17:34

…internet?
Of beter gezegd:
Waar zouden we zijn zonder het CERN in Zwitserland en zonder Tim Berners Lee? Dankzij deze Tim is het internet ontstaan. Ik zal geen technisch verhaaltje ophangen over hoe en wat, dat is ook niet belangrijk. Iedereen kan het googlen. ;)

Soms heb je van die overpeinzingen op plekken waar je het niet meteen op kunt schrijven. Ik heb dat altijd op de fiets en onder de douche. Op de fiets kan ik nog gauw mijn iPhone pakken – als het niet regent -, maar onder de douche lijkt me dat niet slim. Zeker niet als je weet dat ik een talent heb voor het verdrinken van spullen. Ik heb 1 computer verzopen, 1 bijna en mijn bejaarde Nokia 3210 besloot ik eens te wassen – Neee, niet echt.
Wat deed ik toen ik veertien was en ik geen internet had? Wat deed ik toen ik zestien was en ik internet maar gek vond? Internet liep standaard vast op school wanneer ik het eens gebruikte en ik was lichtelijk ‘bang’ geworden voor het fenomeen. Tot ik op het mbo kwam, we een nieuwe pc kregen en een internetverbinding. Elke dag mocht ik er een uur op. 1 uur! Tegenwoordig internet ik rustig 12 uur weg. Twitteren, hyven, forummen, bloggen en blogs lezen.

Zelfs in de bus internet ik nog als ik me verveel. Wie had dat ooit gedacht van iemand die ooit bang was voor internet? Ik dacht dat je met een internetverbinding er vanuit kon gaan dat ze je konden hacken, dat je voornaam geven zou leiden naar je huisadres. Maar gelukkig gaat het zo ver niet.

Zonder internet zou ik zoveel mensen nooit gekend hebben. Ik zou Jaap, Josee, Laura, Rinze,Tirza en nog meer mensen niet gekend hebben. Misschien zou ik zelfs niet eens een studie Journalistiek zijn gaan doen.

Vroeger ging je naar de bieb om te kijken of bepaalde boeken er waren, nu kijk je daarvoor eerst op internet.
Ik ben Tim meer dan dankbaar dat hij internet heeft bedacht. :)

Het dagelijkse

1 Comment

  1. Michiel
    said,

    August 30, 2010 at 21:01

    Jeuh! Da’s pas een fijn toetsenbord boven je berichtje!
    MoreMacBookPro :-)

    [Reply]

Post a Comment