Archief van
Auteur: Liz

Vragen van Flow #202

Vragen van Flow #202

Het is weer vrijdag, dus dat betekent weer tien nieuwe vragen in Vragen van Flow. Ook dit keer heb ik mijn best gedaan om op alle vragen zo goed mogelijk – en soms wat lang – antwoord te geven. Heb je weleens een speech gehouden?Nee, gelukkig nog nooit hoeven doen. Ik denk ook niet dat ik er goed in zou zijn. Ik houd niet zo van spreken in het openbaar. Naar wat voor restaurant ga je het liefste?Het liefst een…

Lees Meer Lees Meer

Recensie: Schuld

Recensie: Schuld

Schuld ISBN: 9789026138935 Publicatiedatum: november 2015 Aantal bladzijdes: 224 Goodreads Kort na elkaar plegen enkele leerlingen zelfmoord. Er lijkt geen verband tussen de jongeren te zijn. De politie bestempelt het dan ook als een trieste samenloop van omstandigheden. Maar dan krijgt de 16-jarige Tess een brief die alles verandert: JIJ BENT DE VOLGENDE… Wanneer Tess alles probeert te ontrafelen, doet ze een schokkende ontdekking. Nu moet ze vrezen voor haar eigen leven. Maar niemand gelooft haar. Eén waarschuwing: zorg dat…

Lees Meer Lees Meer

Recensie: Het koninkrijk

Recensie: Het koninkrijk

Het koninkrijk ISBN: 9789048843794 Publicatiedatum: augustus 2019 Aantal bladzijdes: 320 Goodreads Welkom in het Koninkrijk… waar ‘Happily ever after’ niet alleen een belofte is, maar een wet. Het Koninkrijk is een fantasy-pretpark waar gasten worden ondergedompeld in een wereld vol virtuele draken, gigantische kastelen en hightech wezens. Ana is een van de zeven Fantasisten, wondermooie android-prinsessen die ontworpen zijn om dromen waar te maken. Dan ontmoet ze Owen, die in het park werkt, en Ana krijgt voor het eerst gevoelens…

Lees Meer Lees Meer

Recensie: The Grace Year

Recensie: The Grace Year

The Grace Year ISBN: 9781250145444 Publicatiedatum: 8 oktober 2019 Aantal bladzijdes: 416 Goodreads A speculative thriller in the vein of The Handmaid’s Tale and The Power. Optioned by Universal and Elizabeth Banks to be a major motion picture! SURVIVE THE YEAR. No one speaks of the grace year. It’s forbidden. In Garner County, girls are told they have the power to lure grown men from their beds, to drive women mad with jealousy. They believe their very skin emits a…

Lees Meer Lees Meer

%d bloggers liken dit: