Archief van
Author: Lucy Dillon

Recensie: Honderd stukjes van mij

Recensie: Honderd stukjes van mij

Honderd stukjes van mij ISBN: 9789026142000 Auteur: Lucy Dillon Uitgever: De Fontein Publicatiedatum: 2017 Genres: Feelgood Aantal bladzijdes: 477 Goodreads Honderd stukjes van mij (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella. Gina Bellamy’s leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens…

Lees Meer Lees Meer

%d bloggers liken dit: