Archief van
Genre: Feelgood

Recensie: Buren with benefits

Recensie: Buren with benefits

Buren with benefits ISBN: 9789024583 Auteur: Lisette Jonkman Series: Onbreekbaar #1 Uitgever: Luitingh-Sijthoff Publicatiedatum: 1 augustus 2018 Genres: Contemporary, Feelgood Goodreads Buren with benefits is deel 1 van de romantische serie Onbreekbaar van Lisette Jonkman. Supersnel geschreven, grappig en hot! Als je Audrey Carlan of Samantha Young hebt gelezen, mag je deze serie niet missen. Abigail Martens werkt in een café en doet af en toe een modellenklusje. Ze woont nog steeds in een studentenkamer (meer kan ze niet betalen)….

Lees Meer Lees Meer

Recensie: Honderd stukjes van mij

Recensie: Honderd stukjes van mij

Honderd stukjes van mij ISBN: 9789026142000 Auteur: Lucy Dillon Uitgever: De Fontein Publicatiedatum: 2017 Genres: Feelgood Aantal bladzijdes: 477 Goodreads Honderd stukjes van mij (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella. Gina Bellamy’s leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens…

Lees Meer Lees Meer

Recensie: Baguette met jam voor twee

Recensie: Baguette met jam voor twee

Baguette met jam voor twee ISBN: 9789022584217 Auteur: Wendy Brokers Uitgever: Boekerij Publicatiedatum: juli 2018 Genres: Feelgood Aantal bladzijdes: 336 Goodreads Lize de Ruiter heeft na de dood van haar vader zo haar redenen om Nederland tijdelijk te verruilen voor het zonnige Zuid-Frankrijk. Een zomer lang werken op de camping van een vroegere vriend van haar vader lijkt haar een ideale manier om haar problemen even te vergeten en haar leven weer op de rit te krijgen. Mannen zijn voorlopig…

Lees Meer Lees Meer

Recensie: De vintagewinkel

Recensie: De vintagewinkel

De vintagewinkel ISBN: 9789026332500 Auteur: Stephanie Lehmann Uitgever: Ambo|Anthos Publicatiedatum: april 2016 Genres: Feelgood, Historie Aantal bladzijdes: 440 Goodreads Amanda Rosenbloom, eigenares van kledingboetiek Astor Place Vintage, krijgt van een oude dame een grote kist vol kleding aangeboden. Een routineklus, zo lijkt. Tot ze een ingenaaid dagboek vindt dat het leven onthult van Olive Westcott, een jonge vrouw die in 1907 vanuit de provincie naar New York verhuisde en ervan droomde kledinginkoper bij een groot warenhuis te worden. Naarmate Amanda…

Lees Meer Lees Meer

%d bloggers liken dit: